10 דרכים להוסיף עוד תרגילים לשגרת האימונים שלכם

  1. חנו במקום מרוחק במגרש החניה. הליכה מהפינה הרחוקה ביותר בחניון תשרוף לכם כמה קלוריות. אם מדובר בקניון, השתמשו במדרגות.

 

  1. רדו בתחנה הלא נכונה – בכוונה. אם אתם לוקחים אוטובוס או רכבת, אל תחכו בתחנה הקרובה ביותר. לכו אל הבאה. לחלופין, בסוף הנסיעה, צאו בתחנה אחת או שתיים לפני ולכו ברגל.

 

  1. עמדו במקום לשבת. במהלך הנסיעה באוטובוס או ברכבת, עמדו ונסו לא להיאחז בשום דבר. וודאו שאתם יכולים לתפוס משהו במהירות למקרה שתאבדו את שיווי המשקל או נסו להחזיק במשהו בעדינות. כך תשפרו את תחושת האיזון ותבנו את שרירי הגב ושרירי הליבה שלכם.

 

  1. התנהגו כמו ילדים. מבוגרים לא צריכים לפספס הזדמנות לקפוץ למערכה אם ילדים משחקים בגן שעשועים או מתיזים מים. משחק בכדור או שימוש בנדנדה יחזקו את השרירים והעצמות ויתנו גם דוגמה טובה לדור הצעיר.

 

  1. שימו את נעלי הריקוד שלכם. ריקודים יכולים להמריץ את הלב ולעזור באיזון הגוף. שיעורי ריקוד הם בעלי שיעורי נשירה נמוכים יותר מחדרי כושר, אז הגבירו את המוזיקה בבית ורקדו.

 

  1. בית נקי. שלפו את שואב האבק והתחילו לנקות. רבע שעה שורפת בערך 80 קלוריות. נקו כמה חלונות וקצת אבק פה ושם ויש לכם אימון הגון למדי. והבית? נקי ביותר.

 

  1. קומו כשאתם משתמשים בטלפון. לעמידה על הרגליים לאחר ישיבה ארוכה יש יתרונות מטבוליים. אפילו עמידה של דקה או שתיים יכולה לעזור.

 

  1. טפחו את הגינה שלכם. החפירה, השתילה, העשבים והקטיף יעלו את רמת הפעילות שלכם.

 

  1. טפסו לגבהים חדשים. עלו במדרגות במקום במעלית או במדרגות הנעות בכל הזדמנות. זה טוב לרגליים ולברכיים שלכם, ובריאות הלב וכלי הדם שלכם תפיק תועלת מהפעילויות האלה.

 

  1. מה שעובד לכם – נהדר. כשמדובר בפעילות גופנית, המטרות מצדיקות את האמצעים. מצאו משהו שגורם לכם לזוז – והמשיכו לעשות אותו.