5 כללים לבחירת טבעת נישואין

אם הוא הציג את השאלה בכך שהוא נתן לך את טבעת האירוסין המושלמת, אז את אחת מהנשים המעטות שיש להן מזל כי לגבר שלך יש ממש הבנה של הסגנון שאת אוהבת. מזל טוב! עכשיו כל שעליכם לעשות הוא לבחור את טבעות הנישואין שלכם. זה אולי נשמע פשוט בהשוואה לבחירת טבעות אירוסין, אך למעשה, זה יכול להיות אפילו קשה עוד יותר. בהתחשב בכך ששניכם צריכים לבחור את הטבעות שיסמלו חיים שלמים של אהבה ומסירות, ישנם כמה גורמים שצריכים לקחת אותם בחשבון. 

 

ביקשנו ממומחי טבעות האירוסין של מיליון יהלומים לתת  מספר כללים שיעזרו לכם:

 

  1. התאימו את טבעת הנישואין לטבעת האירוסין שלכם. כשאתם הולכים לבחור טבעות נישואין, מומלץ לבחור סגנון שמתאים לטבעת האירוסין שלכם. מכיוון שסביר להניח שתענדו אותן לעיתים קרובות, אינכם רוצים שהן יתנגשו מבחינת המראה.

 

  1. להתאים או לא להתאים? זאת השאלה. זוגות רבים אוהבים את הרעיון של טבעות נישואין מסורתיות שמתאימות לכל סגנון (לרוב עם טבעת קצת יותר גדולה לגבר) מכיוון שהן מסמלות אחדות. עם זאת, הנוהג המודרני גורס כי הדבר מיותר. כיום, נשים נוטות לבחור טבעת שהולכת טוב עם טבעת האירוסין שלהן (או אפילו יש כאלה שמשלבות את השתיים לכדי טבעת אחת), בעוד שנראה כי הגברים אוהבים טבעות נוחות יותר שאולי לא כל כך מושכות את העין, אך בהחלט קלות יותר לשימוש על בסיס יום יומי.

 

  1. בחרו מתכת. דבר אחד שתרצו להתאים זה מתכת. פשוט עדיף שלא תהיה לו טבעת זהב כאשר לך יש פלטינה. לעתים קרובות, עניין המתכת מוכתב על ידי המתכת המוצגת בטבעת האירוסין.

 

  1. בחרו בסגנון דומה. שוב, עליכם להסתפק בסגנון ששניכם תוכלו לחיות איתו. חלק מהזוגות מעדיפים טבעות רגילות ואילו אחרים בוחרים בהוספת יהלומים, למשל. אתם יכולים לשמור על זה פשוט או ללכת על מראה מורכב, אבל וודאו שאתם הולכים על אותו כיוון. יש מעט מרחב חופשי לפער בין הטבעות, אך באופן כללי, הסמליות של הטבעות הולכת לאיבוד אם אתם הולכים לשני כיוונים שונים לחלוטין.

 

  1. אל תשתגעו עם הטבעת שלו. לגברים אין כל כך הרבה אפשרויות בכל הקשור לתכשיטים ולמעשה, רוב החבר'ה אפילו לא אוהבים לענוד תכשיטים בכלל. קחי בחשבון שהוא בוחר להראות לעולם כמה הוא אוהב אותך על ידי ענידת הטבעת הזו כל יום למשך שארית חייו. אז תני לו להחליט לגבי מה שהוא רוצה. קיבלת את טבעת האירוסין של חלומותייך, אז תני לו מעט חופש כשמדובר בטבעת הנישואין. אם את באמת לא אוהבת את הסט שהוא בחר, אתם תמיד יכולים לשלב את טבעת הנישואין ואת טבעת האירוסין לטבעת אחת.