תוספות שיער: 3 טעויות נפוצות ביותר שעליכן להימנע מהן

אחד השירותים המפוארים ביותר שניתן לצפות לו במספרה הוא הארכת שיער בעזרת השמת תוספות שיער. העלויות מגיעות בקלות לאלפי שקלים כאשר הכל תלוי כמובן בסוג התוספות. ככל הנראה, הקלות והזולות ביותר מבין תוספות השיער הן המודבקות ואלה שמחוברות עם קליפסים.לעומת זאת, תוספות שיער טבעיות נחשבות לאיכותיות ביותר בשוק.

 

בחירת גודל התוספות יכולה להיות מאיימת למדי מכיוון שהיא עלולה לבלבל מאוד אם זו הפעם הראשונה שלכן. אם זו אכן הפעם הראשונה שלכן אי פעם עם תוספות שיער, מומלץ שתקראו קצת עליהן כדי שתכירו בעצמכן את הסוגים, התכונות והשימושים שלהן לשם סקירה כללית. ברגע שיש לכן מושג כיצד כל זה עובד, הבחירה תהיה פחות מסובכת.

 

טעות מספר 1: בחירת הליך השמה שאין לכן מושג לגביו:

אל תנסו לבחור בסוג של תוספות שיער שאתן לא יודעות עליו כלום כי זה יהיה בזבוז של כסף וזמן. ראשית, עליכן לוודא מהי הסיבה מאחורי הרצון לשים תוספות שיער. זה כמובן כולל את משך הזמן שתלבשו אותן כך שזה יכול להיות פתרון קבוע או זמני.

 

טעות מספר 2: לא לדעת מה סוג השיער שלכן:

אתן צריכות להתאים את תוספות השיער לאותו מרקם כמו השיער הטבעי שלכן, אחרת זה יכול להיות ברור מאוד ששמתן תוספות. פשוט דמיינו שיש לכן שיער עדין ואתן מסתובבות עם תוספות שיער שנראות ממש מלאכותיות בצורה גסה.הזה לא ייראה טוב אם השיער הטבעי שלכן יתערבב עם התוספות באופן קולקטיבי. גם השיער הטבעי וגם תוספות השיער לא ישתלבו היטב וזה יהיה ברור לכל מי שיסתכל על שיערכן.

 

טעות מספר 3:

לא לקחתן בחשבון את התקציב שלכן. כמו כל שירות של מספרה, תצטרכו לקחת בחשבון לא רק את יישום התוספות אלא גם את התחזוקה שלהן. סוגים אחרים של תוספות שיער ידרשו מכן לבצע התאמה מחדש כל שלושה חודשים ועם אחרים תצטרכו לעשות זאת כל חודש, אז מומלץ שתשקלו זאת כדי לקבל מושג לגבי כמה תצטרכו להשקיע בכך.